Referencje

Referencje

Opinie klientów

Ocena bardzo dobra!

Bardzo dobra ocena polskiego pilota - doskonała znajomość historii oraz rzeczywistych warunków i stosunków w zwiedzanych miejscach. Uczynna i sympatyczna, w każdej chwilisłużyła pomocą.

Logistycznie bardzo dobrze przygotowana wycieczka. Zwiedzilśmy wiele miejsc, które przybliżyły i ukazały prawdziwe życie w Meksyku i na Kubie. Świetnym rozwiązaniem była możliwość odpoczynku w hotelach All Inclusive w obydwu krajach. Dzięki dobrej znajomości historii i zwiedzanych krajów przez naszą pilotkę Martę dowiedzieliśmy się o wiele więcej niż w internecie.

Była to bardzo puczająca wyprawa w tak odległe kraje.

29.11.2012

Super, Super, Super!

Kolejny raz wyjechaliśmy na wycieczkę z Państwa biurem i jesteśmy bardzo zadowoleni! Opieka polskiego pilota super, super, super! Przede wszystkim duża wiedza merytoryczna!!!

Zofia i Edward Metelscy

Pogoda super! Wrażenia super!

Pogoda super! Wrażenia super! Dobre uzupełnienie wiedzy historycznej. Napewno warto było tu przyjechać! Bardzo dziękuję również pilotce Pani Marcie za troskliwą opiekę.

Barbara Gembiak

Jestem zachwycona!

Wyjazdem jestem zachwycona! Zarówno Kuba, jak i Meksyk wywarł na mnie niezapomniane wrażenia. Otaczająca przyroda, bogactwo smaków kulinarnych, fantastyczna meksykańska kuchnia regionalna. Bogactwo otaczającej nas kultury, morze zabytków, swobody klasowej oraz kultura i otwartość mieszkańców są niezapomnianym doświadczeniem. Pilotka z dużą wiedzą, bardzo dobrze oceniam współpracę w grupą. Przesympatyczna osoba!

Marta Wójtowicz

Kuba pełna wrażeń!

Kuba pełna wrażeń! Całość imprezy zorganizowana bardzo dobrze. Nie było dłuższych przestojów, zwiedziliśmy wszystkie miejsca zgodnie z planem. Opieka pilota Pani Marty oraz jej wiedza o odwiedzanych miejscach była na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalistka! Chętnie wybralibyśmy się z tym biurem i pod taką opieką na kolejną wycieczkę.

29.11.2012

Wycieczka zorganizowana bardzo precyzyjnie!

Wycieczka zorganizowana bardzo precyzyjnie, pozwoliła nam poznać cuda MEKSYKU oraz jego bogatą historię. Polska pilotka znała doskonale dzieje i historię. Pani Marta SUPER! Ogromna wiedza i duże zorganizowanie. Grupa znajdowałasię pod super opieką! Linie lotnicze bardzo dobre! Gratulacje!

Zofia i Marek Waligóra

Świetna wycieczka!

Biuro Amerigo Travel dobrze zorganizowało wycieczkę. Nie było nie miłych niespodzianek, tylko same wspaniałe wrażenia! Opieka pilota profesjonalna! Życzę wszystkim, aby każde biuro było tak dobre i solidne!

29.11.2012

Raj stanowiło dla mnie Acapulco!

Obydwa kraje wywarły na mnie ogromne wrażenie. Każdy z nich jest odmienny, ale zarówno w Meksyku, jak i na Kubie znaleźć można wiele pięknych zakątków, miejsca cudnej roślinności. Szczególnie upodobałam sobie kuchnię Meksyku. Raj stanowiło dla mnie Acapulco, do którego z pewnością nie raz powrócę!!

Pilota oceniam bardzo dobrze. Imponująca wiedza i bardzo otwarta dla grupy. Cały czas uśmiechnięta i bardzo pomocna!

Bogusława Pośnik

Piękne kraje!

Piękne kraje. Roślinność urozmaicona. Inne tradycje, inna mentalność ludzi, aKuba po prostu SUPER!

29.11.2012

Miła opieka pilotów!

Miła opieka pilotów, duża wiedza. Ciekawie zorganizowany czas podczas wycieczki!

Grażyna Wawryniak

Kursy walut

Usa 1 USD 3,7255 zł
Euro 1 EUR 4,5354 zł
Chile 100 CLP 0,5193 zł
Meksyk 1 MXN 0,1877 zł
Brazylia 1 BRL 0,6962 zł
Paragwaj 100 PYG 0,0540 zł
Argentyna 1 ARS 0,0432 zł
Urugwaj 1 UYU 0,0881 zł
Gwatemala 1 GTQ 0,4787 zł
Peru 1 PEN 1,0313 zł